Zařizujeme domácí kancelář

Jak by se vám líbilo pracovat z domova? Takzvaný home office získává na popularitě a dotýká se nejen českých manažerů, ale i podnikatelů a pracovníků v administrativě. Pracovnu si můžete zařídit velmi jednoduše, aniž byste se vydali ze všech dostupných financí a zároveň měli vše potřebné po ruce k práci i zábavě.

Židle pro zdraví

Jednoduchou pracovnu vybavíte i staršími kusy nábytku, na čem ovšem nelze šetřit, je samotná židle. Tu vybírejte opravdu s rozmyslem a myslete na své zdraví, protože právě nevhodný výběr se často odráží na bolesti zad a hlavy. Židle musí poskytovat funkční parametry a zahrnovat například úpravu velikosti, nastavení opěrky zad či područek. Perfektní dílenské zpracování svědčí o kvalitě použitých materiálů a důrazem na zdravotní účinky.

Ač se může výběr stolu jevit jako naprosto jednoduchá záležitost, opak je pravdou. Pokud se chystáte do nového kancelářského stolu investovat, měl by odpovídat nastaveným parametrům. Kromě materiálu si můžete vybrat i hloubku pracovní desky. 50 až 60 centimetrů si žádá velký monitor či notebook na stole tak, aby nedocházelo k zbytečnému namáhání zraku. Stůl si vybavte praktickými šuplíky, poličkami, popřípadě jej vybavte pojízdným kontejnerem se zásuvkami.Myslete na detail

Zařídit pracovnu není vůbec složité, ale chcete-li ji dovést k naprosté dokonalosti, myslete na detail a nezbytné dekorace. Velmi módní jsou tapety s potisky či kancelářské vybavení v jednotném stylu. Na stůl nezapomeňte umístit lampu a vymezte dostatek prostoru i pro tiskárnu, telefon či další technické zázemí. Police a skříně vybírejte podle hloubky tak, aby dokázaly pojmout šanony a všechny potřebné tiskopisy. Pokud si nevíte rady s rozvržením nábytku v místnosti, obraťte se na odborníky, kteří vám navrhnou atypické řešení pro každý prostor. Nezapomínejte, že pouze práce ve vhodném prostředí zajistí perfektní výkony a nadšení pracovat doma.