O nás

Jsme Daka a děláme nábytek

Společnost Daka je český eshop, který vznikl před více než 15 lety. Začalo to s několika skříňkami a pár nočními stolky, které v pohodě rozvezla jedna menší dodávka. Ale na základě poptávky jsme začali přidávat produkty, začali jsme se rozrůstat, pronajali si větší sklad, zaměstnali skladníka a pořídili další dodávky.

 

A co tedy vlastně děláme?

Zabýváme se prodejem kvalitního nábytku za rozumné ceny a to od předsíní, dětských pokojíčků, pracoven, ložnic, posuvných dveří, obývacích stěn… Jsme schopni Vám vybavit celý dům i byt. Produkty, které nabízíme jsou od českých i zahraničních výrobců, se kterými spolupracujeme od samého začátku a udržujeme s nimi nadstandartní vztahy.

 

Našich klientů si Vážíme

Snažíme se jít s dobou a jakmile máme novinky ze světa nábytku ihned Vás s nimi seznamujeme. Dopravu si zajišťujeme sami, vlastními dodávkami, které můžete potkat po celé České republice. Zaměřujeme se na spolehlivost, přátelskou atmosféru a velice dobrou komunikaci se zákazníkem. Každý den se snažíme na sobě pracovat a zlepšovat naše procesy tak, aby to usnadnilo celý nákupní proces Vám i nám, a hlavně aby se u nás zákazník cítil dobře a rád se k nám vracel.