Vybíráte dětskou sestavu do pokoje? Inspirujte se našimi tipy

Zařizujete komplet celý dětský pokoj? V tom případě jsou dětské sestavy do pokoje ideálním řešením. Většina z nich totiž obsahuje veškeré potřebné vybavení do pokojíčku vašeho dítěte, a vy tak budete mít méně starostí s vybíráním jednotlivých kusů nábytku. Pro inspiraci se s vámi podělíme o pár tipů na nejoblíbenější dětské sestavy do pokoje z našeho e-shopu.

Proč pořídit dětskou sestavu do pokoje?

Při zařizování pokoje je nejprve potřeba se rozhodnout, zda pořídit jednotlivé kousky nábytku zvlášť nebo zvolit kompletní sestavu. V případě druhé možnosti budete mít jistotu, že všechny kousky nábytku k sobě budou dokonale ladit. Kromě toho si ušetříte čas a starosti s nákupem nábytku a budete se moct věnovat zábavnějším věcem, jako je třeba výzdoba a zútulnění pokojíčku. Kompletní dětské sestavy do pokoje vás navíc ve výsledku často vyjdou výhodněji než koupě samostatného nábytku.

Podle čeho dětskou sestavu vybírat?

Krásných dětských sestav je k dostání opravdu hodně, proto je dobré si předem ujasnit vaše požadavky a představy. Mezi kritéria, které vás nejspíš budou zajímat především, patří třeba:

  • materiál – nejčastěji se setkáte s laminem, které je levnější než masivní dřevo, ale zároveň kvalitní a odolné,
  • design – zda odpovídá vašemu stylu a preferencím potomka (zvlášť u starších dětí),
  • obsah sestavy – například zda je v sestavě tolik úložných prostor, kolik potřebujete,
  • rozměry – ujistěte se, že rozměry nábytku budou adekvátní k velikosti pokojíčku.

TOP 5 tipů na dětské sestavy do pokoje

Níže najdete naše tipy na dětské sestavy do pokoje, které patří na našem e-shopu k těm nejoblíbenějším. Jak jednotlivé kusy nábytku následně správně rozmístit v pokoji si můžete přečíst v tomto článku.

1. Dětský pokoj SMYK 4 Idzczak

Klasická dětská sestava obsahuje postel, noční stolek, psací stůl a dva regály. Nábytek z lamina v bílém provedení s volitelně barevnými detaily se hodí pro holky i kluky jakéhokoliv věku. 

Vybíráte dětskou sestavu do pokoje? Inspirujte se našimi tipy
Vybíráte dětskou sestavu do pokoje? Inspirujte se našimi tipy

2. Dětský pokoj ULTIMO 1 Dolmar

Tato moderní sestava je ideální pro starší děti a studenty. Vyniká množstvím členitého úložného prostoru – zásuvek, poliček a regálů. 

Postel je vybavena zásuvkami, přičemž jedna z nich může posloužit jako vysouvací noční stolek. Praktický regál na knihy je možné podle potřeby rozšířit do stran. 

3. Dětský pokoj STEP 2 Meblar

Sestava se díky jemným barvám a nadčasovému designu hodí jak do dětských, tak do studentských pokojů. Decentní barevné provedení nábytku můžete kombinovat s výraznějšími barevnými doplňky.

Vybíráte dětskou sestavu do pokoje? Inspirujte se našimi tipy
Vybíráte dětskou sestavu do pokoje? Inspirujte se našimi tipy

4. Dětský pokoj CARINI 3 Dolmar

Stylový designový nábytek z lamina pro teenagery. Výhodou je úspora místa díky velké rohové šatní skříni a úložnému prostoru pod postelí.

5. Dětský pokoj PIXEL 2 Meblar

Elegantní kombinace šedé, bílé a světlého dřeva vytváří příjemný celkový dojem a opticky zvětšuje a prosvětluje místnost. Součástí je praktická šatní skříň se spoustou poliček a zásuvek, komody i zásuvky pod postelí. 

Vybíráte dětskou sestavu do pokoje? Inspirujte se našimi tipy

 

Mnoho dalších krásných sestav do dětských pokojů si můžete prohlédnout na našem e-shopu!

Přejít do e-shopu