Předsíň musí být především reprezentativní

Ať už k vám domů přijde kdokoliv, nejdříve uvidí předsíň, tedy místo, kde má většina lidí kabáty a bundy, po zemi poházené boty. A jak jistě víte, první dojem udělá své. Proto byste se měli vynasnažit, aby vaše předsíň působila reprezentativně a uklizeně. Pomůžete tomu vhodnou šatní skříní a především botníkem.

Největší dojem nepořádku v chodbě udělají rozházené boty. Ať už máte jakkoliv velkou předsíň, místo na botník byste si v ní najít mohli. Existují i skvělá řešení do malých prostorů.

Poohlédněte se po vyklápěcí variantě

Do malých předsíní jsou nejlepší botníky, které se neotevírají jako klasické skříňky, nýbrž jsou vyklápěcí. Také se snažte využít prostor do všech rozměrů. Místo širokého botníku si pořiďte spíš vysoký. Dětem vyhraďte spodní poličky, sami využijete ty horní. Pokud se vám všechna obuv do malého botníku nevejde, dávejte do něj pouze sezónní páry obuvi. Zbytek lze uchovávat v policové skříni v ložnici, v krabicích pod postelí apod. Žijete-li v bytovém domě, můžete si jeden velký zamykací botník umístit také na chodbu před dveře do bytu.Postačí vám věšák

Jestliže nebojujete s prostorem, je nejlepší vyřešit vše jednou sestavou. Například předsíň Grzeš obsahuje botník, věšák, skříň i zrcadlo. V opačném případě si ale vystačíte jen s botníkem a věšákem. Oděvy je možné schovávat do šatní skříně v ložnici či v jiné místnosti. Věšák nezabere téměř žádné místo.

64774_predsin-grzes-mala-ab-arco-100-196-35

>>> předsíň Grzeš <<<

Zrcadlo v předsíni nesmí chybět

Zdají se vám zrcadla do předsíně jako podivný nápad? Opak je pravdou. Pokud jej vhodně umístíte, aby na něj dopadalo světlo, dokáže místnost prosvětlit a opticky ji zvětšit. Navíc je skvělé mít před odchodem možnost rychle zkontrolovat, jak vypadáte. Lepší jsou z tohoto hlediska vysoká a úzká zrcadla, kde zhlédnete celou postavu.

Snad není potřeba dodávat, že byste měli veškerý nábytek do předsíně vybírat ve stejném odstínu. Do menších místností doporučujeme světlejší dezény.