Nejen princezny na zámku potřebují svou toaletku

Máte toaletní stolek spojený s princeznami z pohádek? To je chyba. Ve skutečnosti takové vlastní království užije úplně každá žena či dívka. Všechny se totiž zkrášlují. Některé před zrcadlem v chodbě, další v koupelně, jiné mají malé zrcátko na stole. S toaletkou, k níž by se posadily, by ale vše šlo snadněji.

Toaletní stolky jsou skvělým vybavením ložnice či pokoje dospívající dcery. Nejde o žádný luxus, který byste si nemohli dovolit.

Konečně bude volná koupelna

O toaletním stolku byste měli uvažovat obzvlášť v případě, že se ráno nemůžete všichni vystřídat v koupelně. Ženám trvá příprava trochu déle, a pokud je jich doma více, nastávají potíže. Kdyby každá měla svůj toaletní stolek, nemusely by se dohadovat, kdo teď půjde do koupelny.Toaletky uvolní místo ve skříni

Toaletky však nejsou pouze místem, kde by se žena mohla nalíčit a učesat. Zpravidla mají i pár šuplíků či poliček, kam si může odkládat veškerou kosmetiku. Jednak má pak všechno po ruce, jednak zmizí krémy a líčidla z polic v koupelně a budete mít doma zase o trochu více prostoru.

Nezapomeňte na zrcadlo a taburet

Některé toaletní stolky jsou dodávány již se zrcadlem. V opačném případě počítejte s tím, že bude potřeba dokoupit. Je na vás, zda zvolíte větší zrcadlo pověšené na zeď, či malé stojací zrcátko. Každá žena vám ovšem potvrdí, že větší je lepší. Také bude potřeba něco, na co si u procesu zkrášlování bude moci sednout. Postačí klasická židle, ale moc hezky vypadají i taburety.