Jak vyzdobit dětský pokoj?

Pro děti cokoliv. Přemýšlíte, jak ještě jim zkrášlit jejich království, aby se v něm cítili kreativně a bezpečně? Přinášíme pár tipů, jak jednoduše a elegantně vyladit pokoj vašich ratolestí ke spokojenosti všech.
 

Svět v barvách

Pokoj je pro děti bezpečným útočištěm, kde ožívají všechny jejich fantazie. Aby mohly naplno snít, volte celou škálu barev. I barevný pokoj může ladit tón v tónu a nevypadat přeplácaně. A kde jinde se můžete vyřádit na zdech, než právě v dětském pokoji? Vůbec nemusíte přikládat důležitost "holčičím" a "klučičím" barvám, ale můžou vám nakonec pomoct při mnohém rozhodování. Vsaďte na zdi v jemných pastelových barvách a vyzkoušejte také hravé samolepky. Mohou pokoj proměnit v kteroukoliv pohádku si budete přát. A pokud se cítíte sebejistěji, můžete místo nálepek zdi sami pomalovat akrylovými barvami.

>>>Dětský pokoj LORENTO<<<


Tip pro vás:
Zkuste vyzdobit zdi puntíky. Menší nehody pastelkou na zdi se pak mezi puntíky snadno opticky ztratí.

 
Vzpomínky zůstanou

Také jste jednou byli malí. Jak tehdy vypadal váš svět? Co si z něj pamatujete? Co vám zůstalo v paměti jsou vaše vzpomínky. Dopřejte je také vašim ratolestem. Pověste na zeď třeba provázek a na něj kolíčky připevněte rodinné fotografie, když udělalo dítě první krok, když šlo poprvé do školy... Police vyzdobte trofejemi, které postupně vyhraje nebo předměty jeho nejmilejších činností – například helmou na kolo, kresbami, které samo dítě nakreslilo nebo hudebním nástrojem, který ho baví.

>>>Dětský pokoj SMYK<<<

Aby tma neděsila

Skvělou vychytávkou jsou nálepky a barvy, které ve tmě fosforeskují. Například obrázková samolepka kolem vypínače na světlo, fosforeskující hvězdičky na hvězdný strop nebo lampička, která i po zhasnutí ještě chvíli září. Nejedno dítě se bojí tmy. Je to proto, že jejich fantazie nemá hranice a tma je příliš otevřená neviditelným příležitostem. I vy jste se jako malí určitě báli. Pokud světélkující prvky nestačí, vybavte pokojíček vkusnými lampičkami, třeba v podobě želvičky nebo s otiskem psí tlapky, které strach zaženou nadobro.

>>>Dětský pokoj 3 TENUS<<<

Měkká výzdoba

Jak jste si hráli, když jste byli malí? My nejvíce využívali všechny předměty k vytvoření opičí dráhy, na které jsme závodili často jen sami se sebou a také jsme ve velkém zápasili v polštářových bitvách. Měkké polštářky se hodí vždy. Dá se z nich stavět kreativní dětský svět, zjemní kontury pokoje a dodají mu duši. Nebojte se sáhnout po pestrobarevných a nápaditých potazích na polštáře. Můžete tak s novými povlaky jednoduše vyměnit barevný nádech pokoje, třeba s příchodem nového ročního období. Nezapomínejte na bezpečnost

I když fantazii se meze nekladou, vyhněte se raději skleněným dekoracím a nekvalitnímu nábytku. V dětském světě nevydrží dlouho nepoškozené a dítě by se mohlo zranit. Dohlédněte také na zabezpečené elektrické zásuvky a pojistky do oken. A království pro malé objevitele bude dokonalé.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení