Do jaké místnosti dát šatní skříně

Úložných prostor je vždycky málo, a pokud jste žena, tak bývá problém hlavně s šatními skříněmi. Vždycky je lepší mít jich více, ovšem na druhou stranu musíte zvážit rovněž to, že čím víc skříní si pořídíte, tím více oblečení si budete kupovat. Jde o začarovaný kruh. A největším problémem zůstává to, kam všechny skříně vlastně dát.

Každý člen domácnosti by měl mít svou skříň na oblečení, případně i více. Můžete doma zavést, že sezónní oblečení budete dávat třeba do společné skříně na chodbě. A když už mluvíme o těch konkrétních místech…

Nejjednodušší je mít skříň přímo ve svém pokoji

V ložnicích a dětských pokojích by šatní skříně neměly chybět. Je dobré mít hned po ruce své oblečení, a pokud vyberete model se zrcadlem na dveřích, ještě přidáte na praktičnosti. Nikdo vás neuvidí, jak dlouho si před zrcadlem vybíráte dokonalý outfit. Jenže jsou i případy, kdy se vám do pokoje dostatečně velké úložné prostory nevejdou. A co pak s tím?Šťastlivci mají celou šatnu

Máte-li velký rodinný dům, můžete si dovolit vyhradit jednu místnost jako šatnu. Je to poměrně praktické, dají se sem schovávat nejen sezónní oblečení a svrchní kabáty, ale také boty, brusle, boby, dětské hračky a spousta dalšího. Velkou výhodou je, že sem nemusíte vybírat žádné designové skříně. Na tom, aby byla šatna zařízená moderně, až tolik nezáleží. Není tedy problém sáhnout po nějaké levné variantě. Hlavně ať je dostatečně velká.

Využít se dá i chodba

Dalším praktickým místem pro umístění skříní je chodba. Ne že by bylo dobré si tady skladovat svá trička a kalhoty, ale hodí se mít tu místo na schovávání všech bund a kabátů. Budete je mít po ruce, kdykoliv se nachystáte na cestu ven. Zapátráte-li v naší kategorii pro předsíně, narazíte na celé sestavy do chodby, které mnohdy skříně obsahují. 

A kde budou stát skříně ve vaší domácnosti?