Pohodlné křeslo nebo designový solitér do interiéru?

Kdo z nás někdy nesnil o útulném koutku pro čtení knihy nebo po pohodě při sledování televize? Pokud však chcete své místečko v interiéru vyzdvihnout, nebojte se pohrát si s barvami nebo zajímavým typem křesla, který zaujme na první pohled. Dnes si již nemusíte vybírat mezi originálním designem nebo pohodlím, můžete mít obojí!

Jak se rozhodovat při výběru solitéru?

Pamatujte, že křeslo v interiéru nemusí mít stejnou barvu a materiál jako má sedací souprava, můžete zvolit zajímavý typ čalounění, který bude vynikat nebo bude ladit s drobnými doplňky - barvou závěsů, polštářů či kobercem. Solitérní křeslo v místnosti vyzdvihnete právě svojí unikátní barvou nebo originálním designem.

Klasická křesla mohou vyniknout barvou

Pokud jste zastánci klasických křesel, dáváte přednost praktičnosti a jednoduchosti, můžete svůj interiér vyladit barvou, které podtrhne přesně vaše oblíbené místo pro odpočinek. I přesto, že zvolíte, na první pohled, velmi všední styl sedacího nábytku, díky důmyslnému promyšlení se z něj rázem stane nepostradatelný prvek v místnosti.  

Nesmrtelné ušáky

Když se řekne pohodlné křeslo, řada z nás si nejdříve vybaví ušák. Ten v posledních letech slaví svou renesanci a můžete jej tak pořídit v různých provedeních, barvách i cenových relacích. Nejednu vlastnost mají všechny ušáky společnou – jsou pohodlné a vždy stylové.

Skandinávský styl a moderna

Rozhodně neuděláte chybu ani jemným skandinávským designem nebo některými typy křesel v kombinaci s kovem. Křesla působí moderně a zároveň jsou svým vzhledem nadčasová.