Jak vybrat televizní stolek do obývacího pokoje?

Televize je jedním z nejdůležitějších prvků obývacího pokoje. Moderní televize jsou lehké a tenké, takže mohou stát na minimalistické skříňce či komodě nebo je možné je pověsit na zeď. Spolu s reproduktory a dekodérem Vám mohou vytvořit domácí multimediální kino, které si můžete užívat v klidu domova. Je to místo, kde se nejen schází členové rodiny ale mohou zde relaxovat a většina z nás zde přijímá i návštěvy. A proto je důležité se zaměřit na správný nábytek k televizi a sladit jej se stylem, ve kterém máme obývací pokoj zařízený nebo plánujeme zařídit. Tento článek obsahuje několik praktických tipů pro výběr nábytku pod televizi.

 

 

1. Jak umístit televizi do obývacího pokoje?

Jaký druh nábytku je nejlepší umístit pod televizi? Volba mezi skříní, komodou nebo stolem závisí na velikosti místnosti a bytu, stylu obývacího pokoje a především na potřebách a preferencích majitelů. V malém obývacím pokoji může komoda zabrat příliš mnoho místa, a proto může být lepší volbou skříň. Komody nabízejí prostorné skříňky a šuplíky, které lze využít pro uložení oblečení nebo dokumentů. Květinové aranžmá a zarámované suvenýry se na vysokém pultu vyjímají krásně. Televizi lze umístit přímo na komodu a nad ní zavěsit poličku na drobnosti. Moderní kolekce nábytku do obývacího pokoje nabízí jak minimalistické televizní skříňky, tak i prostorné komody.

 

 

 

2. TV stolek do moderního obývacího pokoje

Televizní stolek se bude dobře hodit do malého minimalistického obývacího pokoje. Moderní nízká skříňka vypadá dobře v kombinaci s úzkou vitrínou. Vyplatí se vybrat ty s osvětlenými policemi, které podtrhnou elegantní vzhled. Prosklené vitríny se také často používají jako bar, kde můžete umístit alkohol. Pěkné TV skříňky najdete v sestavách obývacích stěn. Při pořízení moderního televizního stojanu je nejlepší připevnit přijímač na stěnový panel pro pohodlné sledování filmů. Na skříni je umístěn dekodér, reproduktory nebo drobné ozdobné drobnosti. V obývacím pokoji vám stačí sedačka nebo rohová sedačka, konferenční stolek a závěsná police na zeď. Takový minimalistický nábytek bude ladit s moderní grafikou v rámech na stěně a několika zelenými rostlinami ve velkých květináčích na podlaze.

 

 

 

 

 

3. Pěkná a funkční komoda do anglického a art deco obývacího pokoje

Zatímco minimalistické a světlé komody se hodí do skandinávských obývacích pokojů, pro místnosti ve stylu anglického, provensálského nebo art deco jsou vhodné masivní tmavé komody nebo komody ve stylu starožitností. K dispozici jsou také moderní komody do obývacího pokoje, které jsou funkční a robustní s moderním elegantním designem. Preferujete elegantní černou komodu nebo dřevěnou s viditelnou strukturou ve více odstínech hnědé? Mnozí si vybírají komody se skleněnými prvky, které umožňují vystavit krásné nádobí, křišťálové sklo nebo exkluzivní alkohol. Při výběru konkrétního modelu komody je důležité zvážit, zda se vejde na stěnu a kolik prostoru v místnosti zabere. V prostorném obývacím pokoji s krbem umístěte komodu naproti sedací soupravě nebo rohové pohovce. Chcete-li stylový obývací pokoj, vyberte si nábytek ze stejné kolekce. Tmavé komody a vitríny se krásně vyjímají na pozadí bílých nebo pastelových stěn a světlé podlahy.

 

 

 

 

4. Typy televizních stolků do různých pokojů

Pokud dáváte přednost eleganci doporučujeme skleněné stolky. Pokud raději dáváte přednost malému a stylovému stolku můžete jej pořídit i včetně poličky. Tento druh stolku se bude designově i užitkem skvěle hodit hlavně v pokojích pro studenty. Televizní stolek zkrátka nesmí chybět v žádném obývacím pokoji

               Objevte stylové kousky nábytku i kompletní sestavy obývacích pokojů na našem e-shopu.     

                                                                                                     

Přejít do e-shopu