Police a závěsné skříňky ušetří prostor kdekoliv

Bojujete doma s nedostatkem prostoru? Bydlíte v malém bytě, a tak se vám každá rada, jak uspořit místo, hodí? Pak určitě zapřemýšlejte nad závěsnými skříňkami. Hodí se do kuchyně, koupelny, ale i pracovny nebo dětského pokoje.

Jestliže má váš domov malou rozlohu, nezbývá nic jiného než využít prostor i do výšky! Ideální jsou proto vysoké vestavěné skříně až ke stropu nebo právě police a závěsné skříňky.

Nebojte, kvalitní materiál náklad vydrží

Bojíte se, že vaše zeď neudrží velkou skříňku s těžkým obsahem? Ale udrží. Samozřejmě musíte dětem vysvětlit, že na závěsný nábytek není vhodné se věšet. Jinak se však nemáte čeho bát. Police bývají dimenzované na menší zátěž, zato závěsné skříňky jsou připravené udržet vaše cennosti v bezpečí.
 V kuchyni a koupelně se bez nich neobejdete

V kuchyních i koupelnách jsou závěsné skříňky naprosto běžnou záležitostí a také do nich dáváte těžké hrnce, talíře. Nebojte se jich ani v jiných místnostech, každá kvalitní závěsná skříňka má dostatečnou nosnost.

Kam s nimi?

Nad jiný nábytek. Nad psací stůl můžete umístit polici, na niž si dítě bude odkládat knížky a učebnice. Úložný prostor se hodí i nad postelí, aspoň si bude mít v noci kam odložit telefon nebo večer rozečtenou knihu. Jen dejte pozor, aby nebyla polička příliš nízko.

Dětské závěsné skříňky u nás zakoupíte samostatně, ale jsou také součástí mnohých sestav, takže se na fotografiích klidně inspirujte, jak se dají do pokoje poskládat.

V ničem vás neomezují

Závěsné skříňky jsou pochopitelně nepraktické pro malé děti, které by si musely pro přístup do nich brát židli. Školákům však vadit nebudou. Jak vás přesvědčí třeba model KOMI KM12, skříňka může mít otevřené police, ale i uzavíratelné. Cennosti se do ní dají ukrýt stejně dobře jako do komod a skříní stojících na zemi. Ba naopak je tu ještě jedna výhoda. Závěsný nábytek je mimo dosah miminek, která jsou zrovna ve fázi objevování a mají tendenci otevírat každý šuplík.

58915_zavesna-skrinka-komi-km12-meblar-115-45-30

>>> KOMI KM12 <<<