+420 736 199 669 (po-pá 9.00 - 17.00) info@daka.cz

Polička LORENTO L9

Polička LORENTO L9 z nábytkové řady LORENTO. Nábytek je vyrobený z kvalitní laminátové desky v provedení jasan s prvky zelené, nebo fialové. Zásuvky mají kovový mechanismus výsuvu. Úchyty jsou vyrobeny v kombinaci plastu se dřevem. Nábytek má kvalitně ošetřeny hrany. Tato sestava se skládá z 16 segmentů a nabízí možnost si vyskládat vlastní dětský pokoj, dle vašich představ.

Více informací o produktu

Dostupnost: Skladem

749,00 Kč

* Povinná pole

Využijte možnosti nákupu na splátky! více informacíCetelem

Doprava a montáž

Zboží rozvážíme vlastní dodávkou. Dodáváme v demontu spolu s návodem na sestavení. U většiny produktů je možné objednat profesionální montáž. Platit můžete při převzetí zboží nebo předem na účet.

Máte dotaz?

+420 736 199 669

info@daka.cz

+420 736 199 669

Základní informace

Výrobce: Dolmar

Záruka: 2 roky

Dodání: 1-4 týdnů

Další informace

Další informace

Délka Ne
Výška: 40 cm
Šířka 96,2 cm
Hloubka 22 cm
Záruka 2 roky
Rozměry Ne
Dodání 1-4 týdnů
Sektor Lorento
hmotnost Ne
Výrobce Dolmar

Popis produktu

Detaily

<h4><strong style="font-size: 1em;">Materi&aacute;l:</strong></h4> <p>laminovan&aacute; dřevotř&iacute;ska (LTD)&nbsp;o s&iacute;le&nbsp;16 mm</p> <p>lamino - jedn&aacute; se o dřevotř&iacute;sku na b&aacute;zi dřeva povrchově upraven&eacute; impregnovan&yacute;m dekorativn&iacute;m pap&iacute;rem nebo foli&iacute;. Povrchov&aacute; vrstva lamina je odoln&aacute; vůči kr&aacute;tkodob&eacute;mu působen&iacute; vody, zv&yacute;&scaron;en&eacute; teplotě a chemik&aacute;li&iacute;m použ&iacute;van&yacute;m v dom&aacute;cnosti. Povrch lamina je snadno omyvateln&yacute; a bez z&aacute;pachu.&nbsp;</p> <p>hrany jsou zakončeny ABS li&scaron;tou</p> <p>kovov&yacute; mechanizmus na z&aacute;suvk&aacute;ch</p> <p>&uacute;chyty kombinace plastu se dřevem</p> <p><span>zadn&iacute; stěna sololitov&aacute; deska</span></p>

Soubory ke stažení

Ke stažení