+420 736 199 669 (po-pá 9.00 - 17.00) info@daka.cz
Swipe to the left

5 důvodů, proč byste si měli pořídit taburet

5 důvodů, proč byste si měli pořídit taburet
před 3 měsíci 255 zobrazení Žádné komentáře

Taburety se poprvé objevily ve Francii za vlády Ludvíka XIV. Sezení na taburetu v přítomnosti královské rodiny bylo v té době velkou poctou. Takovou poctou, že když matka Ludvíka XIV. poskytla sezení na taburetu dvěma nevévodkyním, zvedla se vlna protestů. Tyto malé stoličky se však postupně staly i vybavením interiéru obyčejných lidí a rozšířily se do celého světa. V dnešní době už neslouží pouze k sezení a v tomto článku se dozvíte všechny možnosti, jak se dají taburety využít.

1) Posadíte návštěvu

Nemáte doma dostatek míst k sezení, kdyby náhodou přišla návštěva? Taburety jsou skvělým řešením. Můžete je mít klidně uklizené a používat je pouze v okamžiku rodinné sešlosti nebo oslavy s přáteli. Díky taburetům nemusíte kupovat drahá a prostorná křesla nebo sedačky. Jsou totiž velmi lehké a skladné, takže je vždy budete mít kam schovat.


Taburet IWA s kvalitní výplní sedáků zaručuje velmi pohodlné sezení >>>

2) Pohodlně si odložíte nohy

Taburet můžete využít také k odložení unavených nohou. Stačí ho jednoduše přisunout ke křeslu nebo pohovce a můžete si dopřát příjemný komfort. Nikdo vám už nebude vyčítat, že pokládáte nohy na stůl.


Taburet KOLDER skvělý nejen k sezení, ale i odložení nohou >>>

3) Získáte úložný prostor navíc

Máte doma moc věcí a už je nemáte kam dávat? Možná vám pomohou taburety s úložným prostorem. Jsou skvělé pro uložení mnoha předmětů od dek, až po časopisy a knihy nebo menší elektroniku. Ne všechny však úložným prostorem disponují, proto zvažte, zda úložný prostor využijete a případně si dávejte pozor při výběru.


Taburet SNEEK s úložným prostorem a sedákem z polyuretanové pěny >>>

4) Poslouží i jako odkládací stolek

Pokud si vyberete správný taburet, můžete ho příležitostně používat i jako odkládací stolek. V takovém případě je potřeba zvolit taburet, který není vyroben z měkkého materiálu. Měkký materiál totiž nemusí udržet vše, co na něj položíte.


Taburet s elegantním vzhledem skvělý i jako odkládací stolek >>>

5) Dodá eleganci vašemu interiéru

Kromě praktického využití jsou taburety i skvělým designovým doplňkem do interiéru. Můžete si vybrat z různých tvarů od klasických čtvercových či obdélníkových, až po kruhové nebo různé speciální tvary. Roli pak hraje i vzhled potahu a nožek. Řada taburetů se vyrábí ve stejném designu jako sedací soupravy, a společně tak spolu skvěle ladí.


Taburet MEMONE GIB se stylovým vzorem >>>


[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 7243432
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem